Skip to Content

Authors Page

All


Redaktionen

Louisa Rieck

Anni Møllemand

Marco B. Jensen

Malte Christensen

Frederik Mark Højsager

Rebecca Bodnia

Mark Venborg Eriksen

Sebastian Abrahamsen

Steven Vikkelsø Andersen

Lisette Olesen

Ann-Sofie Guldbæk Rasmussen

Rikke S. F. Simonsen

Maja Mackintosh Johansen

Nina Aagaard

Stine Voigt de Klauman

Mads Frimann

Barbara Herzog

Christian Birk

Sarah Bech Lundegaard

Julie Würtz

Peter Lykkegaard, Formand for Syddanske Studerende

Cecilia Mandrup

Lars Düwel

Anne Katrine Gregersen

Nanna Steen Sjørslev

Peter Blæsild

Jonathan Messerschmidt

Andreas Munk Jensen

Anne Sofie Feld

Jakob Schjoldager

Sofie Caroline Rye Wøhlk

Louise Lønsmann

Anna Raabæk

Maiken Krongaard Knudsen

Fannie Isabel Couderc Pramming

Iza Bahn Havelund

Eva Krarup Nielsen

Mia Sanberg Svenningsen

Gry Janum

Pia S. Gregersen

Charlotte Brøndum Madsen

Maria Holm Mikkelsen

Christina Mia Vinter

Anne Smedegaard Hermansen

Chris Manion

Jens Jakob Kjær Hansen

Niels Rosdahl Jensen

Johan Eriksen

Nanna Munk

Simon Maegaard

Marlene Ulbæk Cohr Andreasen

Anni Møllemand

Steffen Berg Klenow

Nanna Nagy

Line Tornvig Martinussen

Jeppe Aamand Øvig

Caroline Gundesen

Robert Hendel

Karen Lerbech

Anders Lynge Damsgaard

Isabelle Mathiassen

Maria Andreasdottir

Anne Lavendt

Ivan Pribičko

Sarah Sandhøj

Tommi Falk Petersen

Allan Nisgaard

Mads Hersbøll

Shiyu Peng

Lars Olaf Søvndahl Petersen

Sofie Tanashka Olsen

Marianne Fromm Pedersen

Anne Sofie Bennetsen

Kristina Liebutė

Niels Rosdahl Jensen

Pernille Baden Obelitz

Signe Welander Sørensen

Heidi Yetkin

Ditte Krogh Fischer

Kristian H. Nielsen

Ida Scharla Løjmand

Anders Thams Nord Hansen

Morten Merhøj Nielsen

Kristoffer Seidelin Pedersen

Stine Lykkebo

Amalie Frøkjær-Rubbås

Danni Toftegaard Vander, formand for Borgerlige Studerende

Martin Haupt

Rebecca Cywan

Sara Rossen

Pernille Moustgaard Pedersen

Jonathan Vejbjerg

Administrator

Editor

 

Author

Contributor

Subscriber


Redaktionen

Louisa Rieck

Marco B. Jensen

Malte Christensen

Rebecca Bodnia

Sebastian Abrahamsen

Ann-Sofie Guldbæk Rasmussen

Nina Aagaard

Stine Voigt de Klauman

Maja Mackintosh Johansen

Barbara Herzog

Sarah Bech Lundegaard

Christian Birk

Mads Frimann

Julie Würtz

Peter Lykkegaard, Formand for Syddanske Studerende

Anne Katrine Gregersen

Lars Düwel

Cecilia Mandrup

Peter Blæsild

Nanna Steen Sjørslev

Louise Lønsmann

Anna Raabæk

Andreas Munk Jensen

Anne Sofie Feld

Jakob Schjoldager

Sofie Caroline Rye Wøhlk

Fannie Isabel Couderc Pramming

Mia Sanberg Svenningsen

Gry Janum

Iza Bahn Havelund

Eva Krarup Nielsen

Anne Smedegaard Hermansen

Chris Manion

Jens Jakob Kjær Hansen

Pia S. Gregersen

Christina Mia Vinter

Charlotte Brøndum Madsen

Maria Holm Mikkelsen

Anni Møllemand

Nanna Nagy

Line Tornvig Martinussen

Jeppe Aamand Øvig

Niels Rosdahl Jensen

Johan Eriksen

Nanna Munk

Marlene Ulbæk Cohr Andreasen

Sarah Sandhøj

Marianne Fromm Pedersen

Mads Hersbøll

Sofie Tanashka Olsen

Lars Olaf Søvndahl Petersen

Allan Nisgaard

Anne Sofie Bennetsen

Pernille Baden Obelitz

Kristina Liebutė

Niels Rosdahl Jensen

Anders Thams Nord Hansen

Heidi Yetkin

Ida Scharla Løjmand

Ditte Krogh Fischer

Kristian H. Nielsen

Morten Merhøj Nielsen

Kristoffer Seidelin Pedersen

Danni Toftegaard Vander, formand for Borgerlige Studerende

Stine Lykkebo

Amalie Frøkjær-Rubbås

Rebecca Cywan

Martin Haupt

Caroline Gundesen

Karen Lerbech

Robert Hendel

Isabelle Mathiassen

Anders Lynge Damsgaard

Shiyu Peng

Maria Andreasdottir

Anne Lavendt

Signe Welander Sørensen

Ivan Pribičko

Tommi Falk Petersen

Sara Rossen